XV ŁÓDZKIE SPOTKANIA BALETOWE

XV ŁÓDZKIE SPOTKANIA BALETOWE

Program XV ŁSB

Liste der Bands

Datum:

30.
Mai 1999

Komponist:

collage

der Titel der Veranstaltung:

(Polski) MEDITERRANEA

Produzenten:

(Polski) Choreografia: Mauro Bigonzetti
(Polski) Scenografia: Roberto Tirelli

Datum:

29.
Mai 1999

Komponist:

Richard Strauss, Bruno Moretti

der Titel der Veranstaltung:

(Polski) DON GIOVANNI, EMOTIONS IN A MYTH

Produzenten:

(Polski) Choreografia: Mauro Bigonzetti
(Polski) Kostiumy: Silvia Califano

Datum:

27.
Mai 1999

Komponist:

Richard Strauss, Erik Satie, John Cage

der Titel der Veranstaltung:

(Polski) FOUR LAST SONGS, TROIS GNOSSIENNES, TWILIGHT, IN THE UPPER ROOM

Produzenten:

(Polski) Choreografia FOUR LAST SONGS: Rudi van Dantzig
(Polski) Scenografia FOUR LAST SONGS: Toer van Schayk
(Polski) Choreografia TROIS GNOSSIENNES i TWILIGHT: Hans van Manen
(Polski) Dekoracje TROIS GNOSSIENNES: Jean-Paul Vroom
(Polski) Kostiumy TROIS GNOSSIENNES: Joop Stokvis
(Polski) Scenografia TWILIGHT: Jean-Paul Vroom
(Polski) Choreografia IN THE UPPER ROOM: Twyla Tharp
(Polski) Dekoracje IN THE UPPER ROOM: Santo Aoquasto
(Polski) Kostiumy IN THE UPPER ROOM: Norma Kamali

Datum:

25.
Mai 1999

Komponist:

Felix Mendellsohn-Bartholdy, Gerges Bizet, Rodion Szczedrin

der Titel der Veranstaltung:

(Polski) SEN NOCY LETNIEJ, CARMEN

Produzenten:

(Polski) Choreografia: Krzysztof Pastor
(Polski) Dekoracje: Adamas Jackovskis

Datum:

24.
Mai 1999

Komponist:

William Brunson, Lepo Sumera, collage, Michael Nyman, Luc Ferrari

der Titel der Veranstaltung:

(Polski) GOING STEADY, PIĘCIU SZKOTÓW I JEDEN JELEŃ, + - SKOŃCZONOŚĆ

Produzenten:

(Polski) Choreografia i scenografia GOING STEADY: Jens Östberg
(Polski) Choreografia i scenografia PIĘCIU SZKOTÓW I JEDEN JELEŃ: Örjan Andersson
(Polski) Choreografia + - SKOŃCZONOŚĆ: Ewa Wycichowska
(Polski) Scenografia + - SKOŃCZONOŚĆ: Małgorzata Szczęśniak
(Polski) Kostiumy + - SKOŃCZONOŚĆ: Agnieszka Kaczyńska

Datum:

22.
Mai 1999

Komponist:

Franz von Suppé, Michael Nyman

23.
Mai 1999

Komponist:

Franz von Suppé, Michael Nyman

der Titel der Veranstaltung:

(Polski) ZIEMIA OBIECANA

Produzenten:

(Polski) Choreografia: Gray Veredon
(Polski) Scenografia: Irena Biegańska
(Polski) Kierownictwo muzyczne: Tadeusz Kozłowski