XVII ŁÓDZKIE SPOTKANIA BALETOWE

XVII ŁÓDZKIE SPOTKANIA BALETOWE

Список групп, участвующих в фестивале

Даты:

15
мая 2003

Композитор:

Название события:

(Polski) Recital fortepianowy Sławomira Kulpowicza

Даты:

24
мая 2003

Композитор:

collage

25
мая 2003

Композитор:

collage

Название события:

(Polski) RATEL SAKA, SCREENSAVER

Продюсеры:

(Polski) Choreografia RATEL SAKA: Rami Be’er
(Polski) Światło RATEL SAKA: Yossi Revach
(Polski) Inscenizacja i choreografia SCREENSAVER: Rami Be’er
(Polski) Kostiumy SCREENSAVER: Laura Dinulescu

Даты:

22
мая 2003

Композитор:

collage, Roger Ludvigsen, collage

Название события:

(Polski) WO-MAN W POMIDORACH, CISZA DRŻĄCYCH DŁONI, NASZYJNIK GOŁĘBICY

Продюсеры:

(Polski) Choreografia WO-MAN W POMIDORACH: Yossi Berg
(Polski) Kostiumy WO-MAN W POMIDORACH: Dalia Lider
(Polski) Choreografia CISZA DRŻĄCYCH DŁONI: Virpi Pahkinen
(Polski) Kostiumy CISZA DRŻĄCYCH DŁONI: Roger Ludvigsen
(Polski) Choreografia i kostiumy NASZYJNIK GOŁĘBICY: Jacek Przybyłowicz

Даты:

20
мая 2003

Композитор:

Piotr Czajkowski

21
мая 2003

Композитор:

Piotr Czajkowski

Название события:

(Polski) ŚPIĄCA KRÓLEWNA

Продюсеры:

(Polski) Choreografia: Marius Petipa
(Polski) Dekoracje: Władimir Ludmilin, Michaił Danuczkin
(Polski) Kostiumy: Michaił Danuczkin

Даты:

17
мая 2003

Композитор:

Jose luis Rodriguez

Название события:

(Polski) A TIEMPO Y A COMPÁS

Продюсеры:

(Polski) Choreografia: Cristina Hoyos
(Polski) Światło: Oscar Gomez

Даты:

13
мая 2003

Композитор:

Anton Bruckner

Название события:

(Polski) BRUCKNER 8

Продюсеры:

(Polski) Choreografia i kostiumy: Uwe Scholz
(Polski) Scenografia: Rosalie
(Polski) Dyrygent: Olaf Henzold

Даты:

10
мая 2003

Композитор:

Sławomir Kulpowicz

11
мая 2003

Композитор:

Sławomir Kulpowicz

Название события:

(Polski) KOBRO

Продюсеры:

(Polski) Choreografia: Gray Veredon
(Polski) Scenografia i kostiumy: Izabella Balińska-Stronias
(Polski) Scenografia: Jacek Brettschneider
(Polski) Oprawa wizualna, światła: Robert Baliński